Kreatywne zajęcia w bibliotece

Dla dzieci z grupy „Jagódki” było to pierwsze spotkanie z panią bibliotekarką. Podczas warsztatów dzieci poznały postać Mikołaja. Z radością uczestniczyli w zabawie muzyczno- ruchowej z reniferkiem. Rozwiązywały zagadki, odgadywały nazwy przedmiotów znajdujących się w worku Mikołaja a także malowały jego postać. Dodatkową atrakcją była mini fotobudka.  Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze przy świątecznej muzyce.

Dzieci siedzą na dywanie. Wybierają obrazki przedstawiające atrybuty Mikołaja Dziecko z zasłoniętymi oczyma odgaduje nazwy przedmiotów znajdujące się w worku Mikołaja.Dzieci razem z bibliotekarką bawią się w kole się w kole przy piosence "Reniferek"Dzieci siedzą przy stolikach i kolorują postać Mikołaja.Troje dzieci siedzi na kanapie. Każde z nich ma na głowie opaski.