MAGICZNE ANDRZEJKI W MOTYLKACH

W Polsce w wigilię św. Andrzeja czyli w nocy z 29 na 30 listopada organizowane były specjalne wieczory wróżb. 30 listopada br. nasze przedszkolaki z tej okazji przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość – tą daleką i tą bliską oraz odkryć kim mogą zostać w przyszłości. Wśród atmosfery zabaw i wróżb znalazł się również czas na rozwiązanie kilku zagadek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz kolejnym elementem integrującym grupę.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzącą na ławce. Nad dziećmi zawieszona jest dekoracja z okazji Andrzejek.

Na zdjęciu widać grupę dzieci bawiącą się kolorowymi balonami.

Zdjęcie przedstawia grupę siedzących na dywanie dzieci biorących udział w zabawie dotyczącej wróżb andrzejkowych – kim będę w przyszłości.

Zdjęcie przedstawia chłopca przebijającego papierowe serduszko – wróżba andrzejkowa.

Opracowały: Renata Dybka, Jolanta Jaguścik