„MAMA, TATA I JA” – PORTRET RODZINNY

W dniach 24 maja – 7 czerwca trwają Radomszczańskie Dni Rodziny. W ich organizację włączyła się także nasza placówka. Jednym z punktów programu w przedszkolu jest organizacja wystawy portretów rodziny: „Mama, tata i ja”  wykonanych przez dzieci (z wszystkich grup wiekowych) wspólnie z rodzicami. Prace wykonane mogą być dowolną techniką plastyczną, na dowolnym formacie. Wystawa wyeksponowana zostanie na holach budynków przedszkola. Termin składania prac: 20 maja 2015 roku (środa) u nauczycieli. Celem wystawy jest budowanie więzi rodzinnych, rozwijanie inwencji twórczej dziecka oraz włączenie rodziców w działania przedszkola.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i dziękujemy za udział w wystawie!

koordynator Radomszczańskich Dni Rodziny: Barbara Kabzińska – nauczyciel PP nr 9