MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

 

 

 

3 grudnia 2014 roku Mikołaj odwiedził starsze grupy. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały niecodziennego gościa, który w tym roku przyjechał na Sokolą 2 samochodem. Wcześniej – w nocy, Mikołaj zabrał listy dzieci ze skarpet i pozostawił dużą czerwoną kopertę z zadaniami dla dzieci. Kiedy wszystkie polecenia adresata zostały wykonane przez
każdą grupę, Mikołaj pojawił się w drzwiach przedszkola.

 

            DSCN6271                 DSCN6277

 

            DSCN6281                 DSCN6284

Starszy pan z brodą dowiedział się od przedstawicieli grup, że wszystkie dzieciaki są cały rok bardzo grzeczne, wysłuchał piosenki o sobie i  otrzymał…prezent. Po chwili sam rozdawał prezenty dzieciom na salach.
Żegnając się ze wszystkimi obiecał powrócić do nas za rok.

Opracowała:

Gabriela Choróbska

Barbara Kabzińska