MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W dniu 29 listopada 2016r. gr. 6A- Biedronki gościła w bibliotece szkolnej ZSG nr 1. Spotkanie rozpoczęto sesją czytania „Prezent dla Świętego Mikołaja”. Tradycyjnie wszyscy oczekujemy od Świętego Mikołaja prezentów, a tu tym razem to Mikołaj, który zachorował oczekiwał pomocy i pomoc tę otrzymał od leśnych przyjaciół. Kolejnym punktem spotkania było poznanie instrumentu muzycznego jakim jest gitara.

Nasz gospodarz, nauczyciel- bibliotekarz- muzyk pani Elżbieta Fajkowska- Duda wykorzystała gitarę do nauki piosenki „Mikołaju Święty”. O trudnościach nocnych wojaży Świętego Mikołaja dzieci mogły się przekonać dzięki zabawie z zamkniętymi oczami „Prezent od Świętego Mikołaja”.

Słodką niespodzianką dla dzieci przygotowaną przez panią Elę były mikołajkowe cukierki, a niespodzianką dla naszego gospodarza piosenka w wykonaniu dzieci „ Mikołaj jeździ samochodem”.

Dziękujemy pani Eli za niezapomniane spotkanie w bibliotece.

Barbara Kabzińska

Elżbieta Minecka