„MISIE” I „BIEDRONKI” W JURAPARKU

„MISIE” I „BIEDRONKI” W JURAPARKU

 

 

 

16 czerwca br. dzieci z grup: Misiów i Biedronek wraz ze swoimi paniami były na wycieczce w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Celem tej wycieczki było wspieranie dzieci w rozwijaniu zainteresowań oraz uczenie samodzielności. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach paleontologicznych, zwiedziły prehistoryczne Oceanarium, Multimedialny Tunel Czasu oraz Pawilon Paleontologiczny. Dzieci korzystając z pięknej pogody, spacerowały ścieżką edukacyjną z rekonstrukcjami mezozoicznych gadów i płazów. Zaplanowane cele wycieczki zostały w pełni zrealizowane, a dzieci wróciły zadowolone i bogatsze o nowe doświadczenia.

DSC06742                DSC06775

 

DSC06777                 DSC06782

Anna Sowińska, Monika Kapica, Elżbieta Minecka, Barbara Kabzińska.