„Mój pomysł na zdrowie” – WYRÓŻNIENIA I NAGRODY SPECJALNE

„Mój pomysł na zdrowie” – WYRÓŻNIENIA I NAGRODY SPECJALNE

W dniu 25.05.2023r. dzieci z naszego przedszkola: Antonina Pokora z grupy 5-latki B „Słoneczka” i Maksymilian Sztuk z grupy 5-6 latki „Jeżyki”, pod opieką mgr Doroty Majzner, udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przedszkolaki otrzymały wyróżnienia w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zdrowie” i zdobyły NAGRODY SPECJALNE. Nauczycielki Zofia Polityło, Dorota Kotlewska, Dorota Majzner otrzymały podziękowania za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie. Organizatorem tego konkursu pod Patronatem Prezydenta Miasta było Publiczne Przedszkole nr 10. Nagrody wręczyła Wiceprezydent Radomska Pani Małgorzata Kańska – Kipigroch i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Pani Jadwiga Łysik.

Gratulujemy Przedszkolakom! Życzymy dalszych sukcesów!

mgr Zofia Polityło

mgr Dorota Kotlewska

mgr Dorota Majzner

 

Antonina stoi na tle wystawy. Na górze, po lewej stronie znajduje się jej praca plastyczna.

 

Maksymilian stoi przy sztaludze, na której umieszczona jest jego praca plastyczna.

 

Maksymilian stoi z dyplomem i nagrodą.

 

Antonina otrzymuje dyplom i nagrodę.

 

Przedszkolaki: Antonina i Maksymilian stoją na tle wystawy prac plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.