„MUCHOMORKI” ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

„MUCHOMORKI” ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

 

 

 

Dnia 10.11.2015 roku na zaproszenie dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Radomsku, grupa „Muchomorów” wybrała się do Galerii Muzeum Regionalnego na obchody Dnia Niepodległości. Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem „Świętujemy razem Dzień Niepodległości” i rozpoczęła się uroczystym odśpiewaniem przez przedszkolaki „Hymnu państwowego”. Następnie dzieci obejrzały montaż słowno – muzyczny i dekorowały mapę naszego kraju biało – czerwonymi kwiatkami.

Jpeg             Jpeg

 

                         Jpeg   Jpeg
Dziękujemy naszym rodzicom za włączenie się w to świętowanie poprzez wykonanie wraz z dziećmi pięknych kotylionów, w których „Muchomorki” godnie reprezentowały nasze przedszkole w tak szczególnym dniu.
Opracowanie:
Mirosława Tomczuk