MUCHOMORKI UCZESTNIKAMI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

MUCHOMORKI UCZESTNIKAMI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Dzieci z grupy Muchomorków uczestniczyły w Ekologicznym Konkursie Recytatorskim „Drzewa skarbem Ziemi”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Radomsku. Umiejętności recytatorskie zaprezentowali Marcin Kilian, Antoś Koćwin i Jacek Surmacki przed rówieśnikami z innych przedszkoli oraz jury, które oceniało kulturę mowy, interpretację i dobór repertuaru. Dzieci recytowały wiersze; „Aleja dębów” , „Drzewo”, „Dąb”. Recytatorzy uzyskali wyróżnienia, pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i nagrody książkowe. Udział dzieci w konkursie uczy poprzez literaturę tego, co najpiękniejsze i najwartościowsze w życiu. Umożliwia również konfrontację umiejętności recytatorskich. Jeszcze raz dziękujemy naszym młodym recytatorom za udział i piękne zaprezentowanie utworów literackich.

Wanda Mortoń i Marika Witaszczyk