„MUMINKI” DBAJĄ O ZDROWIE

„MUMINKI” DBAJĄ O ZDROWIE

 

 

 

20.11.2015 roku w grupie „Muminków” odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Tematem zajęcia było promowanie zdrowego stylu życia. Na zajęciu zachęcono dzieci do dbania o swoje zdrowie poprzez zdrowe odżywianie − spożywanie zdrowej żywności tj. warzywa owoce, mięso, nabiał (ograniczanie spożycia słodyczy, chipsów), picie kompotów, soków (ograniczanie napojów gazowanych).

            DSCN2434            DSCN2437

            DSCN2440            DSCN2441

 

Po zajęciu odbyły się warsztaty z rodzicami na których rodzice wykonali podkładkę dla dziecka. Z ulotek radomszczańskich marketów wybierali zdrowe produkty dla dzieci. Podczas warsztatów zapoznano rodziców z „Piramidą zdrowego żywienia” oraz zachęcono do utrwalania zdrowych przyzwyczajeń i nawyków w domu.

             DSCN2447            DSCN2463

             DSCN2466            DSCN2468
Opracowanie:
Barbara Szewczyk
Danuta Choróbska