NAJLEPSZE CO MOŻEMY DAĆ DZIECKU TO RODZINA

Nasze przedszkole włączyło się do akcji „Góra Grosza”, która organizowana była w szkołach i przedszkolach w całej Polsce.
Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozszerzać swoje pasje i zainteresowania. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

DSCN3039             DSCN3045

DSCN3036          DSCN3192

DSCN3041
Dzięki naszym przedszkolakom i ich rodzicom nasza placówka zebrała 221 złotych i 63 grosze. Najbardziej efektywnie wspomogły akcję dzieci z grupy Muminków (77,33 zł), Jagódek (70,70 zł), Stokrotek (29,o2 zł) Żabek (22,56 zł) oraz Jeżyków (17,64). W nagrodę za duże zaangażowanie dzieci z tych grup otrzymały drobne upominki.
Danuta Choróbska