„NAJORYGINALNIEJSZE DRZEWKO BOŻONARODZENIOWE”

„NAJORYGINALNIEJSZE DRZEWKO BOŻONARODZENIOWE”

W dniu 4.12.2017r. dzieci z grupy Misiów udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, aby wziąć udział w zabawie pt.,,Najoryginalniejsze drzewko bożonarodzeniowe”. Celem spotkania było kultywowanie tradycji, rodzinnych zwyczajów strojenia drzewka bożonarodzeniowego we własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, jak również rozwijanie zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnej twórczości. Podczas zabawy dzieci ubrały drzewko w przygotowane wcześniej ozdoby choinkowe.
Atrakcją pobytu w bibliotece był spektakl w wykonaniu dzieci z ,,Koła teatralnego” Publicznego Przedszkola Nr 6 oraz spotkanie z Mikołajem. Gospodarze uroczystości przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek.


opracowały
M. Kapica, A. Soboń