OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ZAJĄCZKACH

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Tego dnia czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy w naszej grupie! Bawiliśmy się przy wspaniałych przebojach dla dzieci, braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Dzieci miały również okazję wysłuchać życzeń od Klauna ze specjalną dedykacją dla naszego przedszkola. Następnie każdy Zajączek wykonał wirtualny tort oraz przyozdobił go kolorowym konfetti najpiękniej jak potrafi.
Aby czas beztroskiej zabawy został uwieczniony w odpowiedni sposób cała grupa wykonała sobie wspólne zdjęcia w przedszkolnej Fotobudce. Największe zaciekawienie wzbudził wybór ciekawych oraz różnorodnych akcesoriów do zdjęć. Było wesoło i kolorowo.
Radość i śmiech przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie panie złożyły wszystkim dzieciom najlepsze życzenia oraz wręczyły kolorowe baloniki, które Zajączki przyozdabiały według własnego pomysłu.

Opracowały:
Magda Depta i Wanda Mortoń