„OSTROŻNIE” – SESJE CZYTANIA PRZEZ RODZICÓW

„OSTROŻNIE” – SESJE CZYTANIA PRZEZ RODZICÓW

Podobno dzieci najczęściej ulegają wypadkom we własnych domach. Czy można temu zaradzić? W dużej mierze tak. Trzeba tylko uczulić je na wszelkie zagrożenia. Ostre przedmioty, gorące płyny, gaz, prąd, wszystko to może być niebezpieczne dla maluchów. Książka Grzegorza Kasdepke „Ostrożnie” zawiera wszystko, co powinno dziecko wiedzieć, by mogło bezpiecznie bawić się w domu. Treść opowiadań jest żartobliwa, tym bardziej dostępna dla dzieci.

W grupie 6A „Biedronki” w dniach 2- 11 lutego odbywały się codziennie sesje czytania przez mamę Oliwki p. Beatę Pokora. Dzięki jej uprzejmości dzieci wysłuchały kolejnych opowiadań: Uwaga na palec, Klocek w nosie, Ałła gorące, Zaraz eksploduję, Bleee- chcesz się zatruć, Pstryk, Tylko się nie skalecz, Fajny pożar, Jak tu ślisko, Co za ciężar, Bul, bul. Dzieci z nauczycielem w dowód wdzięczności podziękowały p. Beacie śpiewem i zaproszeniem do wspólnego tańca.

Barbara Kabzińska