„PAJACYKI” W SZKOLE PODSTAWOWEJ

16.03.2015 „ Pajacyki” wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, gdzie pracuje mama Mikołaja.
W progach szkoły powitała nas pani wicedyrektor Agata Piętka, która zaprosiła nas do zwiedzania szkoły oraz wręczyła dzieciom pamiątkowe długopisy z napisem „6” na szóstkę. Następnie cała grupa udała się do gabinetu pana dyrektora Wojciecha Grajkowskiego.

DSCN8070          DSCN8085

Mama Mikołaja oprowadziła nas po całej szkole. Dzieci miały możliwość zobaczenia: świetlicy, biblioteki, hali sportowej oraz stołówki.

DSCN8102          DSCN8105

DSCN8108         DSCN8075

Wzięły udział w lekcji angielskiego w klasie I d prowadzonej przez panią Joannę Ligęza. Bardzo podobała im się tablica multimedialna.

DSCN8129          DSCN8133

Całe spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w świetlicy szkolnej. Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami.
Tak miła atmosfera sprawiła, że wszystkie dzieci chciały zapisać się do klasy I w tej szkole.
Dziękujemy pani Katarzynie Bałeckiej za zaproszenie do szkoły oraz pełnienie funkcji przewodnika.
Opracowanie:
Mirosława Tomczuk