„PAKUJĘ EKOLOGICZNIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA

Dnia 26 maja w ramach Programu Edukacji Ekologicznej dofinansowanego przez WFOŚiGW w Łodzi „Segregacja fajna rzecz, nawet przedszkolak o tym wie”, odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty ekologiczne. Ich celem było uświadomienie dzieciom, że codziennie można dbać o nasze środowisko. Zamiast używać plastikowych reklamówek, można własnoręcznie i w prosty sposób wykonać torby wielorazowego użytku, wykorzystując do tego różne materiały. W warsztatach uczestniczyły dzieci z grup młodszych. Do dyspozycji dzieci były specjalne pastele do malowania na tkaninach. W czasie zajęć dzieci miały możliwość wyboru wzoru na powierzchni płóciennej torby. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem udekorowały własnoręcznie ekologiczne torby. Warsztaty przeprowadziła instruktorka z Ośrodka Działań Ekologicznych Źródła w Łodzi.

sdr

Opis zdjęcia:
Na zdjęciu znajduje się 23 osobowa grupa dzieci z własnoręcznie ozdobionymi eko torbami z Panią instruktorką.

dav

Opis zdjęcia:
Zdjęcie przedstawia 18 osobową grupę dzieci z wychowawcą.


Opis zdjęcia:
Na zdjęciu znajduje się 18 osobowa grupa dzieci z ozdobionymi eko torbami.