PASOWANIE NA CZYTELNIKA

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

 

 

W dniu 11.05.2016r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Celem uroczystości było zachęcanie dzieci do czytania bajek, baśni i opowiadań oraz kształcenie nawyku czytania.

Imprezę przygotowali nauczyciele i dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 im. Marii Konopnickiej w Radomsku.

Przedszkolaki zaprezentowały krótki program na temat ulubionych bajek, a pozostałe dzieci z innych przedszkoli recytowały wierszyki.

       IMG_0226            IMG_0228

Nasze przedszkole reprezentowała Iga K. z grupy ,,Misiów” przedstawiając wiersz pt. ,,Miś i pszczółka” autorstwa R. Wejnera. Po występach nastąpiło uroczyste ,,pasowanie na czytelnika” przez Panią Prezydent Małgorzatę Kańską-Kipigroch

Opracowała:

M. Kapica