PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU „PSZCZÓŁEK”

Pięknie przystrojone sale, kolorowe zabawki, ciekawe książki doczekały się wreszcie przybycia przedszkolaków. Dla naszych maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. W sposób szczególny przeżywają one swoje pierwsze dni w przedszkolu. Mimo, iż jeszcze trudno im się rozstać z rodzicami, dopiero uczą się wszystkich zachowań i zasad to dzięki swoim Paniom szybko adaptują się do nowych warunków. Czas w przedszkolu upływa nam na wzajemnym poznawaniu się, wspólnych zabawach indywidualnych oraz zorganizowanych. Dzieci biorą także udział w pierwszych zajęciach, na których poszerzają swoją wiedzę o otaczającym świecie. Nasze 3 – latki poznały już nazwę swojej grypy, wykonały pierwszą pracę plastyczną z pszczółką w roli głównej oraz dowiedziały się kilku ciekawostek na temat pszczółek.

mgr Magdalena Depta


Dzieci siedzą w kole na dywanie. Nauczyciel prezentuje obrazek pszczółki.
 


Dzieci naśladują latające pszczółki. Na głowach mają żółte opaski z pszczółką.
 


Dzieci ustawione w dwóch rzędach pozują do zdjęcia. Na głowach mają żółte opaski z pszczółką. 


Dzieci ustawione w pociąg.