Pierwszy Dzień Wiosny w Jeżykach

W dniu 21.03.2021 dzieci z grupy 5-latki „A” Jeżyki obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki zatańczyły wiosenny taniec, wykonały prace plastyczne, a następnie wyszły na spacer aby pożegnać Marzannę – zimową pannę. Podczas spaceru dzieci obserwowały rosnące kwiatki w przydomowych ogródkach i parkach, pąki na gałęziach oraz słuchały śpiewu ptaków. Ma koniec spaceru Jeżyki bawiły się na placu zabaw.

 

(Na zdjęciu widać grupkę 14 dzieci. Dzieci stoją na tle wiosennej dekoracji i trzymają pompony z bibułki.)

(Na zdjęciu widać grupkę 14 dzieci wykonujących wiosenny taniec. Dzieci trzymają się za ręce, są podzieleni w cztery kółka.)

(Na zdjęciu widać grupkę 14 dzieci wykonujących wiosenny taniec. Niektóre dzieci unoszą swoje bibułkowe pompony w górę.)

(Na zdjęciu widać grupkę dzieci bawiących się na placu zabaw.)