Pierwszy Dzień Wiosny gr. Młodsze

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…

W czwartek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła się od obejrzenia przez wszystkie przedszkolaki przedstawienia pt. „Witaj wiosno” przygotowanego przez grupę 4-latków. Podczas uroczystości dzieci miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku. Każda z grup zaprezentowała wykonaną przez siebie Marzannę Kolorową Pannę. Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w pokazie mody ekologicznej i zaprezentować stroj ekologiczny wykonany wspólnie z rodzicami. Na koniec nastąpiło wrecznie dyplomów.  Dziękujemy rodzicom za współpracę oraz wspólną zabawę 🙂

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

 

Opracowała
Magdalena Słomka