„POCZYTAJ  MI, MAMO”   W  GRUPIE  SŁONECZEK

„POCZYTAJ MI, MAMO” W GRUPIE SŁONECZEK

„Dziecko, któremu codziennie czytamy, czuje się ważne i kochane.”
Dnia 26-04-2018r. dzieci 4-letnie z grupy „Słoneczek” powitały miłego gościa. Mama Oliwki przeczytała książkę pt.”Klinika dla pluszaków”, która opowiadała o przygodach małej dziewczynki. Kolejną książką były „Auta. Bujdy na resorach”, w której głównymi postaciami są Złomek, a także Zygzak McQueen z filmu „Auta”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i oglądały obrazki czytanych książeczek. Następnie miły gość przygotował niespodziankę „Księgę zagadek” autora Marcina Przewoźniaka, w której znalazły się łatwe i trudne zagadki, ale przedszkolaki bardzo dobrze poradziły sobie z prawidłowymi odpowiedziami. Na koniec 4-latki w podziękowaniu zaśpiewały piosenki, których nauczyły się w przedszkolu. Dzieci bardzo lubią jak rodzice przychodzą do przedszkola czytać ich ulubione książki.

Opracowała: Agnieszka Żuk