POKAZ EKO – MODY W MALUCHACH

W ramach Programu Edukacji Ekologicznej „Segregacja fajna rzecz, nawet przedszkolak o tym wie”  dofinansowanego przez WFOŚiGW w Łodzi odbył się w naszym przedszkolu pokaz eko mody. Celem pokazu było kształtowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości dzieci na temat segregacji odpadów i powtórnego ich wykorzystania, a także rozwijanie kreatywności i aktywności twórczej. Kreacje naszych przedszkolaków zostały wykonane przez rodziców i dzieci. Stroje były bardzo oryginalne, zostały wykorzystane m. i. folie, puszki, korki, gazety, tektura, wełna, pudełka, rolki. Pokaz przebiegł w miłej atmosferze i pogoda również nam dopisała.
Wszystkie dzieci uczestniczące w pokazie otrzymały gromkie brawa, podziękowania oraz grę ekologiczną.
Jolanta Jaguścik

dav

Opis zdjęcia:
Na zdjęciu znajduje się 12 osobowa grupa dzieci ubranych w stroje wykonane z nieużytków na tle napisu Pokaz Eko Mody.

Opis zdjęcia. Na pierwszym planie, na placu przedszkolnym stoją dziewczynka i chłopiec z grupy Słoneczka, ubrani w stroje z materiałów wtórnych. W tle widoczna dekoracja na niebieskm materiale z białym napisem Eko-moda oraz dwie nauczycielki i dzieci siedzące na kocach przy budynku.