PORTRET RODZINY „MAMA, TATA I JA” – WYSTAWA PRAC

PORTRET RODZINY „MAMA, TATA I JA” – WYSTAWA PRAC

 

 

W ramach organizacji Radomszczańskich Dni Rodziny w naszym przedszkolu na tablicach wszystkich grup wiekowych zawisły portrety rodzinne wykonane przez dzieci wspólnie z rodzicami. Wystawę oglądać będzie można w dniach
22 maja – 7 czerwca. Zwrócić należy uwagę na fantastyczne pomysły dzieci i rodziców oraz różnorodność technik plastycznych. Celem wystawy jest budowanie więzi rodzinnych, rozwijanie inwencji twórczej dziecka oraz włączenie rodziców w działania przedszkola i środowiska lokalnego. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do wspólnej zabawy.

           DSCN9476      DSCN9485     DSCN9487

                                         DSCN9489               DSCN9490

Barbara Kabzińska
– koordynator Radomszczańskich Dni Rodziny