SPOTKANIE Z POLICJANTEM ORAZ POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

SPOTKANIE Z POLICJANTEM ORAZ POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

23 czerwca nasze przedszkolaki pożegnały przedszkole na okres wakacji. Dzieci z grup starszych pięknie wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały piosenki o wakacjach. Pani wicedyrektor mgr Elżbieta Minecka uroczyście pożegnała  dzieci odchodzące do szkoły, wręczyła dyplomy  i nagrodziła książkami za wieloletnie uczęszczanie do przedszkola.

DSC06943         DSC06959 DSC06970         DSC06967 - Kopia

Udane wakacje, to bezpieczne wakacje, dlatego na uroczystość  zaprosiliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, który w czasie prelekcji,  w łatwy sposób przekazał dzieciom wiedzę na temat tego, jak bezpiecznie spędzić czas podczas letnich wakacji. Mówił o tym, jak należy zachować się korzystając z wodnych kąpieli, chodząc po górach czy lesie, przebywając samemu w domu oraz w kontakcie z osobą obcą. Przypomniał również zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Kończymy kolejny rok przedszkolny z  nadzieją, że to będą  naprawę udane wakacje.

A.Sowińska,  B.Kowalska, E.Minecka, W.Mortoń,  B.Kabzińska