Poznajemy zawody – wycieczka do ESBANKU

Poznajemy zawody – wycieczka do ESBANKU

 

Dnia 26.01.2023r. Grupa Słoneczek i Zajączków wybrała się na wycieczkę do ESBANKU Banku Spółdzielczego w Radomsku. Dzieci spotkały się z Paniami pracującymi w banku, które zapoznały ich z zawodem bankowca. Dowiedziały się też, czym zajmuje się doradca finansowy. Przedszkolaki chętnie przyglądały się maszynom do liczenia i pod czujnym okiem pracowników same ćwiczyły liczenie pieniędzy. Mogły obejrzeć też, jak przechowuje się pieniądze i w jaki sposób są one zabezpieczone. Na zakończenie tego miłego spotkania dzieci otrzymały naklejki zielone balony.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w realizacji procesu dydaktyczno – wychowawczego.

mgr Zofia Polityło

Przedszkolaki stoją z nauczycielką i pracownicami banku w holu budynku.

 

Dzieci znajdują się przy maszynie do liczenia pieniędzy.

 

Pracownica banku pomaga dziewczynce liczyć pieniądze na maszynie.

 

Pracownica banku prezentuje dzieciom ulotki banku.

 

Dziecko odbija pieczątkę banku na papierze.

 

Przedszkolaki stoją w holu banku z paniami, trzymając w rękach zielone balony.