PRZEDSZKOLAKI NA SPARTAKIADZIE

W dniu 31 maja 2019 roku na boisku przy ulicy Kościuszki drużyna dzieci z Publicznego Przedszkola numer 9 wzięła udział w Spartakiadzie Przedszkolaków ,,Sprawny jak przedszkolak”. Celem tego wydarzenia była popularyzacja kultury fizycznej, propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie zasady fair – play, szacunku i tolerancji oraz integracja dzieci przedszkolnych. Zabawa była wyśmienita, udało nam się po raz kolejny zdobyć 1 miejsce w mieście. Dzieci otrzymały puchar, pamiątkowe medale oraz dyplom. Wszyscy wróciliśmy do przedszkola szczęśliwi i dumni. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie również dla nas łaskawy.

Beata Kowalska, Mirosława Tomczuk, Magdalena Depta, Monika Kapica, Dorota Kotlewska