PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ WIOSNĘ

PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ WIOSNĘ

Spragnione pięknej pogody i zieleni dzieci z Przedszkola Publicznego nr 9 w Radomsku dużo wcześniej rozpoczęły przygotowania do nadejścia wiosny.

Przy sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów i pieszych wycieczek.
Gdy wreszcie nadszedł oczekiwany dzień 21 marca, wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali naszego przedszkola, żeby wspólnie powitać wiosnę. Podczas uroczystości dzieci obejrzały inscenizację słowno – muzyczną pt: „Wiosna w błękitnej sukience” przygotowanej przez grupę Muchomorków . Po uroczystości przedszkolaki ze śpiewem wybrały się na pierwszy wiosenny spacer. Mamy nadzieję, że wiosna była blisko, usłyszała nas i niedługo się zjawi.

Wanda Mortoń i Marika Witaszczyk