Pszczółki laureatem konkursu pn. „Mikołajki tuż, tuż”

Organizatorem konkursu był Powiat Radomszczański, zaś warunkiem uczestnictwa  było zamieszczenie krótkiego filmu z nagraniem recytacji dowolnie wybranego wiersza o Świętym Mikołaju przez grupę dzieci.

Pszczółki z dużym zaangażowaniem przygotowywały się do swojego pierwszego występu. Bezbłędna interpretacja oraz kreatywność i oryginalność naszego filmu sprawiła, że 3- latki zajęły II miejsce w konkursie i tym samym otrzymały wspaniałe nagrody ufundowane przez Powiat Radomszczański oraz Hurtownię Papierniczo-Chemiczną ERKA.

Magdalena Depta

Zdjęcie prezentuje grupę dzieci. Dwie dziewczynki w strojach aniołków trzymają w ręku kosze z zabawkami. Obok nich siedzi na krzesełku chłopiec przebrany za Mikołaja. Pozostałe dzieci ubrane na biało – czerwono. Na głowach mają czapki Mikołaja. W tle mikołajkowa dekoracja oraz choinki.

Przedszkolaki wraz z Paniami pozują do zdjęcia. Jedna dziewczynka siedzi na dywanie. Przed dziećmi znajdują się niebieski torby z nagrodami. 

Na zdjęciu obserwujemy dzieci. Dwie dziewczynki stojące na samym przodzie trzymają w ręku świąteczne stroiki.