REALIZACJA III MODUŁU MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO EMOCJA W ZAJĄCZKACH – MODUŁ PN. MOC SŁÓW

Grupa Zajączki w lutym zakończyła realizację III modułu międzynarodowego projektu edukacyjnego Emocja.
Na termometrze uczuć przedszkolaki określiły swoje samopoczucie przed zajęciami.
Następnie każdy otrzymał bilet i cała grupa wyruszyła pociągiem do Krainy Magii Słów. Na jednej ze stacji dzieci wysłuchały wiersza „Magia słów”, dzięki któremu utrwaliły zwrotny grzecznościowe używane w codziennym życiu. Na kolejnych stacjach uczestniczyliśmy w wielu ciekawych zabawach m.in. „Dla każdego coś miłego”. Zajączki dokonały klasyfikacji słów na puchate i kolczaste. Wspólnie z nauczycielem stworzyły grupowe drzewo pięknych słów. Na koniec dokonaliśmy ewaluacji zajęć.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne moduły.

Magdalena Depta
Wanda Mortoń