ROZSTRZYGNIĘCE KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,MÓJ PLUSZAK PRZYTULANKA”

26 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Radomsku odbył się finał konkursu plastycznego, którego organizatorem było Centrum Rozwoju Edukacji WŁ Biblioteka Pedagogiczna Filia w Radomsku.

W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, z grup 5 i 6 latków.

Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego pluszaka- przytulanki.

Celem konkursu było propagowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia; rozwijanie zainteresowań plastycznych; pobudzanie wyobraźni i inwencji twórczej.

W konkursie jedno z pierwszych miejsc zajął Adam Grabowski z grupy 6 A ,,Jagódki”; jedno z drugich miejsc zajęła Natalia Kucharska z grupy 5 A ,,Jeżyki”. Troje dzieci zdobyło wyróżnienia:  Julia Gala i Lilianna Kobędza z grupy 6 B ,,Żabki” oraz Dawid Krzywiecki z grupy 6 C ,,Kotki”.

Wszystkie nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Gratulujemy naszym małym wychowankom!

M.Kapica

Na zdjęciu pięcioro nagrodzonych dzieci z dyplomami.

Na zdjęciu dwie prace konkursowe.