SESJA CZYTANIA W „KOTKACH”

SESJA CZYTANIA W „KOTKACH”

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce i uczestnictwie w kulturze. Systematyczny kontakt dziecka z książką pobudza jego rozwój intelektualny i emocjonalny, pobudza wyobraźnię oraz wrażliwość estetyczną. Bardzo cieszy nas fakt, iż rodzice przedszkolaków wspierają nasze działania i tak chętnie włączają się do wspólnego czytania, które zarówno umila dzieciom pobyt w przedszkolu, jak również zachęca do sięgania po książki. Dnia 07.11.2017 r. odwiedziła nas mama Julki, która przeczytała nam bajkę „Pinokio”. Mamie Julki bardzo dziękujemy i zapraszamy kolejnych rodziców do wspólnego czytania.

Opracowała:
Magdalena Depta