SŁODKA CHOINKA W MBP

W dniu 4-go grudnia 2015 r. grupa Biedronek udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, aby wziąć udział w zorganizowanej przez Przedszkole nr 6 akcji ubierania choinki. Przedszkolaki z wszystkich radomszczańskich placówek najpierw oglądały przedstawienie w wykonaniu dzieci z koła teatralnego PP nr 6, opowiadające o tradycji ubierania choinki. Następnie spotkały się ze świętym Mikołajem, który rozdawał owoce i słodkości. Wspólnie z nim i dla niego śpiewały mikołajkowe piosenki. Ostatnim i najważniejszym punktem spotkania było ubieranie przez dzieci choinki. Każde przedszkole ubierało swoją choinkę inaczej, gdyż ozdoby wykonywane były przez dzieci wcześniej w przedszkolach. Biedronki swoją choinkę wystroiły w wykonane z masy solnej i zdobione brokatem i cekinami aniołki, serca, choineczki, misie, laski świętego Mikołaja itp. Inne choinki także zachwycały swym wyglądem i pomysłowością.
MBP zaprasza do ich oglądania.

Barbara Kabzińska
Elżbieta Minecka