Słoneczka „Dla babuni i dziadziunia”

Dnia 9.02.2023r. grupa Słoneczka przygotowała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięciolatki przedstawiły dla zaproszonych gości montaż słowno – muzyczny z wierszami i piosenkami urozmaiconymi ruchem tanecznym. Dzieci chciały w ten sposób pokazać babciom i dziadkom, jak bardzo ich kochają. W udekorowanym holu przedszkola zrobiło się bardzo miło, gdy babcie i dziadkowie wpatrywali się w swoje wnuczęta i nagradzali je oklaskami. Po występie przedszkolaki zaprosiły gości na poczęstunek do sali przystrojonej czerwonymi sercami. Potem wnuczki i wnukowie wręczyli swoim babciom i dziadkom zrobione z kolorowego papieru upominki: wachlarze dla babć i muchy dla dziadków. To była wzruszająca rodzinna uroczystość, na którą przybyło dużo gości.

Dziękujemy rodzicom przedszkolaków za pomoc w organizacji imprezy: przygotowanie strojów w biało – niebieskich kolorach dla dzieci oraz upieczenie ciast.

Nauczycielki: mgr Zofia Polityło i mgr Agnieszka Żuk

Grupa dzieci tańczy przed babciami i dziadkami.

Przedszkolaki występują przed zaproszonymi gośćmi.

Dzieci siedzą z babciami i dziadkami przy stolikach z ciastem. W tle stoją dwie nauczycielki.