SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW „SPRAWNY JAK PRZEDSZKOLAK”

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW „SPRAWNY JAK PRZEDSZKOLAK”

 

W dniu 10 czerwca dzieci z grup starszych wzięły udział w spartakiadzie przedszkolaków zorganizowanej przez MOSiR w Radomsku, PCK i przy współudziale naszego przedszkola.
Celem spartakiady była popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie zasady fair-play, szacunku, tolerancji jak również integracji dzieci przedszkolnych.
Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Nasze przedszkolaki podobnie jak w ubiegłym roku zajęły I miejsce. Otrzymały pamiątkowy puchar i medale. Podczas zawodów dzieci częstowane były soczkami i słodyczami.

DSC06577       DSC06601

DSC06603       DSC06607

Opracowały:

M.Kapica, B.Kowalska, W.Mortoń, M.Tomczuk