SPOTKANIA Z „PANIĄ MUZYKĄ”

„Pani Muzyka” to cykl  autorskich,  comiesięcznych, półgodzinnych koncertów  z muzyką  graną na żywo. Dla  małych melomanów te spotkania są  szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów i narodów, podpatrywać grę muzyków na różnych instrumentach. Przedszkolaki  mają szansę doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką.
Niezależnie od  prezentowanej muzyki i od tematyki koncertów, wszystkie audycje mają charakter kameralny, co zmniejsza dystans pomiędzy sceną a widownią. Koncerty dostosowane do wieku dzieci prowadzi lubiany przez milusińskich Pan Witek- muzyk i pedagog.

p1090999          dsc_0673

dsc_0671     dsc_0672

img_20160914_102343     img_20160914_102420

Koncerty odbywają się raz w miesiącu: poniedziałki  w grupach młodszych, środy w grupach starszych.

Opracowanie: Anna Soboń