SPOTKANIE AUTORSKIE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W RADOMSKU

W ramach realizacji w naszym przedszkolu  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dzieci z grup 6-latków A i B udały się do Biblioteki Miejskiej w Radomsku i wzięły udział w spotkaniu autorskim z Panią Elżbietą Stępień- radomszczańską poetką i pisarką. Autorka opowiadała o swojej twórczości, pokazywała napisane przez siebie książki, a jedno z czytanych opowiadań razem z dziećmi zainscenizowała wykorzystując gotowe sylwety.

Następnie przedszkolaki ubierały choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi.

Na koniec czekała na dzieci miła niespodzianka. Do biblioteki zawitała Pani Mikołajowa z prezentami. Po przeczytaniu wiersza i krótkiej rozmowie wszystkie otrzymały podarunki w postaci książek. Zostały one ufundowane przez Urząd Miasta Radomska.

Pełne pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń zadowolone dzieci wróciły do przedszkola.

Na zdjęciu Pani Elżbieta Stępień prezentuje dzieciom swoje utwory.

Na zdjęciu dzieci z grup 6-latków i ubrana przez nie choinka.

Na zdjęciu dzieci z prezentami i Pani Mikołajowa.