SPOTKANIE INTEGRACYJNE   W „BIEDRONKACH”

SPOTKANIE INTEGRACYJNE W „BIEDRONKACH”

15-go czerwca 2015 r. w grupie Biedronki odbyło się spotkanie integracyjne rodzin pod hasłem „Taka jaka jesteś, jesteś fajna, nie musisz być idealna. Taki jaki jesteś, jesteś fajny, nie musisz być idealny”.
Oprócz wspólnych zabaw przy piosenkach grupa przedstawiła rodzicom taniec do utworu Antonio Vivaldiego „Cztery pory roku- Wiosna’. Wspólnie z rodzicami dzieci odgrywały scenki teatralne, prowadziły dialogi, recytowały wiersze wielkiej polskiej pisarki Marii Konopnickiej. Każdy z tych utworów niósł dzieciom pewną naukę, miał akcent moralizujący, a jednocześnie był to sposób radosnego spędzania z rodzicami czasu.

spotkanie integracyjne (1)            spotkanie integracyjne (2)

spotkanie integracyjne (3)            spotkanie integracyjne (4)

spotkanie integracyjne (5)            spotkanie integracyjne (6)

spotkanie integracyjne (7)            spotkanie integracyjne (8)

Rodzice zatroszczyli się także o słodki poczęstunek. Ostatnim elementem spotkania była zabawa integracyjna przy piosence „Nieidealna” Arki Noego, niosącej z sobą wyrozumiałość, tolerancję wobec niedoskonałości własnej oraz innej osoby. Biedronki dziękują rodzicom za liczne przybycie i radosną atmosferę spotkania.
Barbara Kabzińska