SPOTKANIE WIELKANOCNE W JAGÓDKACH

Święta Wielkanocne tuż, tuż, dlatego też w naszym przedszkolu na dobre zagościł już wielkanocny nastrój. Dzisiaj nasze przedszkolaki odwiedzili rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od teatrzyku „Na wiejskim podwórku” inscenizowanego sylwetami, który to w obrazowy sposób nawiązał do gwaru jaki panuje przed świętami w każdym domu. Następnie sześciolatki przedstawiły piosenki i wiersz o tematyce związanej ze świętami wielkanocnymi. Nie obyło się również od tradycyjnego oblewania wodą, co oczywiście sprawiło przedszkolakom najwięcej radości. Po wstępie artystycznym nastąpiła część zajęć praktycznych a mianowicie malowanie pisanek oraz ozdabianie koszyczków wielkanocnych.
Wszystkie prace wykonane wraz z rodzicami prezentowały się zjawiskowo i sprawiła przedszkolakom dużo radości.

Dziękujemy Mamom naszych przedszkolaków za przybycie, przygotowanie i dostarczenie świątecznych produktów i detali.

Opracowanie:
Beata Wolska