SPOTKANIE WIGILIJNE W „MUCHOMORKACH”

SPOTKANIE WIGILIJNE W „MUCHOMORKACH”

Dnia 19 grudnia 2014 r. odbyło się Spotkanie Wigilijne dzieci z grupy z rodzicami.
Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem na salę Światełka Betlejemskiego przez harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego z Hufca Radomsko. Jedna z harcerek opowiedziała o historii Światełka Betlejemskiego.

 

          DSC00700               DSC00702

 

           DSC00708               DSC00713
Następnie dzieci z grupy Muchomorków przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. Wspólnie z Rodzicami śpiewaliśmy kolędy. Potem były długie owacje i brawa dla aktorów. Wykonanie bardzo się podobało i wprowadziło wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój. Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne. Rodzice wraz z dziećmi w domu przygotowali ozdoby choinkowe , które po zakończonych Jasełkach dzieci zawiesiły na przedszkolnej choince .
Okazało się , że pod choinką czekały prezenty dla każdego dziecka.  Dla każdej Rodziny przygotowałyśmy wraz z dziećmi stroiki świąteczne.
Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Rodziców dzieci.
Dzięki zaangażowaniu wszystkich rodziców w udziale w Spotkaniu Wigilijnym, w przygotowaniu stołu wigilijnego , a także pomaganiu podczas i po imprezie , dzieci przeżyły uroczystość, którą długo będą pamiętać.

Opracowanie:
Wanda Mortoń