SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

04.10.2018r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej w Radomsku, Panie Policjantki. Dzieci oczekiwały z niecierpliwością na gości, którzy się troszkę spóźnili ze względu na zdarzenie komunikacyjne do którego mieli obowiązek udać się w pierwszej kolejności. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w holu, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy dzieci zaśpiewały policjantom piosenkę. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasad bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

mde

Jpeg

Jpeg

Beata Wolska
Mirosława Tomczuk