SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

19.09.2019r. na zaproszenie nauczycieli,  przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły w holu przedszkola, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy  dzieci  zaśpiewały policjantom piosenkę. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasad bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

    

 

Beata Wolska

Mirosława Tomczuk