Spotkanie z policjantką

W ramach działania ,,Czytanie uczłowiecza” mięliśmy niezwykłego gościa w naszym przedszkolu sympatyczną panią policjantkę Agnieszkę Kropisz. Pani aspirant przeczytała dzieciom bajeczkę ,,Kopciuszek” oraz przypomniała zasady panujące na drodze. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały bajki oraz aktywnie uczestniczyły w rozmowie. Na zakończenie spotkanie dzieci podziękowały za wizytę i wręczyły dyplom  pani Agnieszce.

Głównym celem tego przedsięwzięcia było propagowanie czytania, jako mądrego sposobu na spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi, a tym samym inwestowania w ich rozwój oraz wzbudzenie pozytywnego stosunku do pracy policjanta.

Na zdjęciu znajduje się pani aspirant czytająca bajkę przedszkolakom.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z wychowawcą wręczającą dyplom pani policjantce.

mgr Jolanta Jaguścik

mgr Renata Dybka