SPRAWOZDANIE Z FESTIWALU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

W ramach realizacji zadań Programu Edukacji Ekologicznej, dofinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi „Segregacja ważna rzecz, każdy przedszkolak o tym wie”, w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs piosenki ekologicznej. Wzięło w nim udział 17 dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Organizatorkami konkursu były  Panie : Beata Wolska oraz Jolanta Jaguścik .Wszystkie grupy wiekowe zaprezentowały się w piosence o tematyce ekologicznej. Dodatkowym atutem występów były wspaniałe stroje i emblematy. Brawurowo wykonane piosenki  z odpowiednim ruchem scenicznym wszystkim się bardzo podobały dlatego jury uznało, iż wszystkim dzieciom należą się nagrody – Torby ekologiczne, puzzle oraz dyplomy.


Chłopiec trzymający mikrofon


Dziewczynka trzymająca mikrofon .


Chłopiec trzymający mikrofon .


Chłopiec trzymający mikrofon .


Dziewczynka trzymająca mikrofon .Na zdjęciu widać dwie dziewczynki z dyplomami i torbami w opaskach ekologicznych na głowach.


„Na zdjęciu stoją dwie dziewczynki w niebieskich opaskach z kroplami wody, trzymając dyplomy i torby za udział w konkursie.”

dav

Na zdjęciu znajduje się dziewczynka i chłopiec z grupy 3 latki ,,A” Motylki. Stoją w zielonych opaskach z motylkami. Dzieci trzymają dyplomy oraz torby, które otrzymały za udział w konkursie.


Zdjęcie przedstawia chłopca i dziewczynkę z dyplomami i pamiątkowymi torbami na tle niebieskiego baneru z nazwą konkursu

dav

Zdjęcie przedstawia dzieci z grup młodszych, które uczestniczyły w festiwalu piosenki. Przedszkolaki trzymają dyplomy oraz torby z logo przedszkola.