SPRZĄTANIE ŚWIATA W „ŻABKACH”

W związku z ogólnopolską akcją ,,Sprzątanie Świata” w grupie ,,Żabek” zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do dbania o nasze środowisko.
     Celem było przypomnienie dzieciom skutków zaśmiecania Świata, wyjaśnienie potrzeby ochrony środowiska i recyklingu.
Mamy nadzieję, że posłuży to w przyszłości dobrymi ekologicznymi zwyczajami.
    Na koniec zajęć dzieci wykonały grupowy plakat.
                     Opracowały:
                  M.Kapica, B.Knop

Na zdjęciu stolik, na którym leży szkic plakatu z przyklejonymi kształtami 4 koszy do segregowania śmieci(żółty, zielony, niebieski i brązowy).
.

Na zdjęciu stoliki, przy których siedzą dzieci i wycinają różne produkty do segregowania z gazetek reklamowych.

Na zdjęciu stolik, na którym leży plakat wykonany przez dzieci.

Na zdjęciu grupa 14 dzieci stoi w półkolu. Dwoje z nich trzyma gotowy plakat dotyczący segregowania śmieci.