STARSZAKI OBCHODZĄ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

STARSZAKI OBCHODZĄ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

13.11.2017 r . dzieci grup 5 i 6 latków przedstawiły krótki montaż słowno- muzyczny, nawiązujący do Święta Narodowego „Dnia Niepodległości ”. Celem uroczystości było rozbudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci poprzez. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i symboli narodowych oraz przybliżenie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Na koniec wszyscy „wsiedli” do pociągu i przy piosence „Jestem Polakiem ” odwiedzili najważniejsze miasta naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Barbara Knop , Beata Wolska ,Anna Soboń