SUKCES „JAGÓDEK” W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

SUKCES „JAGÓDEK” W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

17.05.2018r. przedstawiciele grupy 6- latków: Nikola, Zuzia oraz Filip uczestniczyli w konkursie ekologicznym organizowanym przez PSP nr 5 . Dzieci rywalizowały z ośmioma grupami z różnych radomszczańskich szkół. Przedszkolaki musiały wykazać się wiedzą z zakresu ekologii i odpowiadać na wiele trudnych pytań. Poza tym musiały wykazać się refleksem w kolejnym z etapów konkursu i przebiec z makulaturą sztafetę. Kolejnym etapem rywalizacji była prezentacji ekologicznego pojazdu który musieli wykonać w przedszkolu z makulatury i nieużytków, a był to czołg z pudełek, nakrętek i rolek po papierze .
Po obradach Jury wybrano laureatów a „Jagódkom” udało się wywalczyć II miejsce, zdobywając przy tym piękne nagrody (książki, krzew tui i drzewo buka trójkolorowego). Drzewka zostaną na pewno wsadzone do przedszkolnego ogrodu.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie dzieci do szkoły.

Beata Wolska
Katarzyna Zasada