ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W „JAGÓDKACH”

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W „JAGÓDKACH”

 

 

Tradycją w przedszkolu w jest organizowanie spotkań z rodzicami przed Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci 3-letnie z grupy „Jagódki” zaprosiły swoich rodziców na grupowe spotkanie wigilijne. Zaprezentowały przygotowane tańce integracyjne, recytowały wierszyk, śpiewały piosenkę o tematyce świątecznej.  Spotkanie uświetnił wiersz czytany przez rodziców, wprowadzający wszystkich w świąteczny nastrój .

 

            DSC_0776                   DSC_0778

 

Po występach dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania, na której wykonali kartki świąteczne. Uroczyste spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców.  Pierwsze wigilijne spotkanie w grupie 3-latków przebiegło w miłej świątecznej atmosferze.

Beata Wolska
Katarzyna Zasada