ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK W GRUPIE MOTYLKÓW

W dniu 15 października w grupie Motylków obchodzono Światowy Dzień Mycia Rąk . Celem tego dnia jest uświadomienie dzieciom jak ważne  w ich życiu jest codzienne mycie rąk. Przekazano informacje na temat zarazków, bakterii i wirusów, które dostają się do naszego organizmu poprzez brudne ręce. Światowy Dzień Mycia Rąk dostarczył dzieciom wielu wrażeń oraz pokazał, że pewne umiejętności i nawyki należy kształtować już od najmłodszych lat.

Renata Dybka

Na zdjęciu dziewczynka z chłopcem podczas mycia rąk.

Zdjęcie przedstawia dzieci myjące rączki w łazience zgodnie z instrukcją prawidłowego mycia rąk.
Zdjęcie przedstawia dzieci myjące rączki w łazience zgodnie z  instrukcją prawidłowego mycia rąk.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci trzymającą wspólnie wykonany plakat z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk.

Zdjęcie przedstawia chłopca trzymającego instrukcje prawidłowego mycia rąk.