ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

Przedszkolaki z grupy „Jagódek” podziękowały ukochanym Paniom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, uśmiech, serdeczność, za opiekę, dobre rady, czyste sale i smaczne posiłki.
Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani dyrektor skierowała do zebranych pracowników oraz zaproszonych gości wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.
Spotkanie pracowników a także emerytów naszego przedszkola uświetnił występ grupy młodych artystów „Rekiny sceny”.
Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Katarzyna Zasada
Beata Wolska
Mirosława Tomczuk
Katarzyna Stefańczyk
Joanna Molińska