UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Święta Wielkanocne to jeden z najradośniejszych i najbardziej kolorowych okresów w roku. Choć poprzedzone postem i zadumą niosą w sobie wiele radości i nadziei, zwiastują pełnię życia. Mają swój niepowtarzalny zapach, smak oraz atmosferę. Wielkanoc jest kolorowa jak wiosna, przesycona aromatami kwiatów, połączonych z zapachem wanilii, pieczonego ciasta i pachnącego czystością domu. Jest nie tylko symbolem zwycięstwa  dobra nad złem, ale przede wszystkim nośnikiem wielu rodzinnych tradycji, o których nie wolno zapomnieć.

W naszym  przedszkolu zawsze starannie przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. W tym roku w uroczystości z okazji  Świąt w grupach starszaków wzięły udział wszystkie przedszkolaki. Poszczególne grupy zaprezentowały program artystyczny, podczas którego dzieci poznały tradycje, zwyczaje i symbolikę świąt. Był to czas wspólnej zabawy i wprowadzenia świątecznego nastroju.

Życzymy zdrowych, pełnych spokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych, wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro, wielu ciepłych i radosnych chwil z najbliższymi.

Występ dzieci z grupy „Żabki”

Występ dzieci z grupy „Jagódki”

Występ dzieci z grupy „Jeżyki”

Występ dzieci z grupy „Smerfy”